Park Bornova Kadınlar Gününde, “Kadın” Tasarımcılarıyla Buluştu!

Park Bornova Kadınlar Gününde, “Kadın” Tasarımcılarıyla Buluştu!

Park Bornova Outlet Center’da düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar günü etkinliği olan Design Fest 8-9 ve 10 Mart’ta Cumadan Pazar gününe kadar birbirinden renkli tasarımcılarla bir araya geldi!

Kadın girişimcileri desteklemek amacıyla İzmir’in ilk alışveriş merkezi Park Bornova Outlet Center tarafından düzenlenen ve 40 markanın yer aldığı tasarım pazarında modadan aksesuara, organik ürünlerden sanata birçok farklı alanda tasarım ürünler 3 gün boyunca sergilendi.

Festivalin ilk günü 8 Mart’ta Fil Art Studio’nun workshop etkinliği gerçekleştirildi. İlerleyen günlerde ise Anadolu Markaları Yarışması’nda birincilik ödülü sahibi, Bilge’nin Çiftliği kurucusu Bilge Altınmakas Özgenoğlu, ODTÜ Kimya Mühendisliği mezunu, Kübik Kafe kurucusu Tuğçe Gülcükler ve Sabiha Gökçen Belgeselinin Yapımcı – Yönetmeni Gülşah Çeliker ile yapılan söyleşiler kadın girişimcilere ilham oldu.

Aynı zamanda bu keyifli tasarımcılar, alışveriş yapan misafirler arasında düzenlenen çekiliş ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel sürpriz hediye ürünlerini paylaştı ve daha birçok sürpriz aktivite program içinde yerini aldı. Park Bornova Outlet Center Genel Koordinatörü Aysel Öztezel’de, keyifli etkinlikte tasarımcıları ziyaret edip ürünleri hakkında bilgi aldı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde başlayıp 9 ve 10 Mart’ta devam eden Design Fest Park Bornova misafirlerini kadın girişimcilerle ve eşsiz tasarımlarıyla bir araya getirdi.

Yorum Yaz

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır