İzmir’in gözde AVM’sinden nostalji şöleni: Tarihe ışık tutan 32 araç sergileniyor

İzmir’in gözde AVM’sinden nostalji şöleni: Tarihe ışık tutan 32 araç sergileniyor

Hizmet kalitesi, uygun fiyatları ve güvenli ortamıyla İzmirlilerin gönlünde taht kuran Park Bornova, ‘1950 ile 1985 Arası Klasik Araçlar Koleksiyonu Sergisi’ ile tarihe ışık tutan araçları ziyaretçilerin gösterimine sunuyor. Toplamda 32 aracı kapsayan serginin 30 Kasım’da sona ereceğini belirten Park Bornova Genel Müdürü Tamer Cebeci, “Herkesi bu özel ve nostaljik sergiyi görmeye davet ediyorum” dedi.

Gizem TABAN/İZGAZETE- İzmir’in İlk Alışveriş Merkezi (AVM) olarak bilinen, 1998 yılından bu yana hizmet veren Park Bornova Outlet Center, uygun fiyatlı ürünleri, hijyen titizliği, sosyal aktivite alanları ve huzur ortamı ile İzmirlilerin gönlünde kurduğu tahtı koruyor. Kentin en gözde AVM’leri arasında gösterilen Park Bornova Outlet Center, ziyaretçilerin memnuniyetini birinci öncelik olarak görüyor. Haziran ayında başlattığı ‘1950 ile 1985 Arası Klasik Araçlar Koleksiyonu Sergisi’ ile tarihe ışık tutan araçları ziyaretçilerin gösterimine sunan Park Bornova, nostaljik ruhuyla fark yaratıyor.

Haberin devamını okumak için: https://www.izgazete.net/genel/izmir-in-gozde-avm-sinden-nostalji-soleni-tarihe-isik-h71891.html

Leave a Reply

Your email address will not be published.