İzmir’de AVM, İzmir Alışveriş Merkezi

İZMİR’DEKİ EN HESAPLI AVM

İzmirde uygun fiyatlı alışveriş merkezi ve eğlenceli zaman geçirmek isteyen aynı zamanda gezmek de isteyen insanlar için alışveriş merkezleri cazip bir fırsat halindedir.

İzmir Bornova Alışveriş Merkezi

AVM’ler içerisinde gezer iken alışverinizi tamamlamak, yemek yemek, eğlenceli vakit geçirmek gibi bir çok sosyal aktivitelerinizi yerine getirebilirsiniz. Bu aktivitelerimizi yerine getirirken hesaplı olması en çok aradığımız özellikler arasında. Özellikle bir Outlet Mağazası fabrikadan halka satış imkanının yer aldığı AVM’ler tercihlerimiz uygun fiyatlar açısından tercihlerimiz içerisinde yer alabilir.

İzmir’de Gerçek Outlet

PARK BORNOVA OUTLET CENTER

Gıda, eğlence, giyim, aksesuar gibi birçok sektörün yer aldığı 45’den fazla mağazanın bir arada bulunduğu Outlet AVM fabrikadan halka satış imkanına keyif alarak ulaşabileceğiniz bir nokta da. Fiyat farkını Outlet olmayan AVM’ler ile kıyasladığımızda gözle görülür bir farkı keşfedebiliriz. Aynı zamanda Outlet olan mağazalar içerisinde aynı ayrımı yaparak garklılığı görmek mümkün. Ulaşım kolaylığı, büyük bir alana kurulmuş olması tercih edilebilirlik için önemli avantajlar arasında. İzmir ‘ de aynı koşullarda ulaşabileceğiniz bir ürüne pek çok Avm’den fark ile daha uygun fiyatla Park Bornova Outlet Center ‘dan edinebilirsiniz.

Tarzınıza, stilinize, damak tadınıza uygun pek çok fırsat ve kampanya ve uygun fiyat kalitesi ile sizler için varolan bir alışveriş merkezidir. Günümüz koşullarında uygun fiyat açısında seçim şansı daha yüksek olan Park Bornova Outlet Center sizler için üstün kalitede hizmet vermektedir.

İlgili Aramalar:

izmir yeni avm, izmir bornova avm, bornova avm, izmir park avm, izmir gezilecek yerler, izmir büyük marketler, izmir alışveriş merkezleri

Leave a Reply

Your email address will not be published.