İzmir Outlet Mağazaları, İzmir’in İlk AVM’si

UYGUN FİYATIN ADRESİ

PARK BORNOVA OUTLET CENTER

İzmir’de 50’ye yakın Outlet Mağazalarından gerçek outlet anlayışına sahip uygun fiyatları ve müşteri memnuniyetini bünyesinde barındıran İzmir’in ilk alışveriş merkezlerinden birisi olan Park Bornova Outlet Center.

Farklı Outlet Mağazalardaki fiyatlar ile karşılaştırdığımızda uygun fiyat farkını net bir şekilde görebileceğimiz bir alışveriş merkezidir. Tekrar tercih edilmesindeki öncül amacını uygun fiyat kaliteli ürün oluşturmaktadır. Gerçek outlet anlayışının örneğini Park Bornova Outlet Center ile görmekteyiz.

Mağazacılığın ilklerini barındıran bu alışveriş merkezi ihtiyaçlarınızı gidermede sizlere tam kalite olarak hizmet sağlamaktadır. Gerçek outlet anlayışı ile ilerler iken birçok marka ve franchise bayilikleri bünyesinde barındırmaktadır.

Farklı sektörledeki Burger King, Defacto, Flo Ayakkabı, LC Waikiki, Boyner, Hummel gibi dev markalara ev sahipliği yapmaktadır. 45 ‘den fazla mağazası ve 20 den fazla mağaza çeşitliliği ile geniş alanda kurulumu otopark, oyun alanı gibi ekstra avantajları ile sizleri beklemektedir. Hafta sonu etkinlikleri ile sosyalleşme alanında farklar yaratan bir alışveriş merkezidir.

Park Bornova Outlet Center bahsettiğimiz gibi uygun fiyatın adresi olan bir alışveriş merkezidir. Park Bornova Outlet Center ailesi müşterilerinin alışveriş merkezi alanından mutlu ayrılmasını isteyen bir alışveriş merkezidir.

Yüksek kalite uygun fiyat anlayışını kuruluşundan bu yana sürdürerek gerçek outlet anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan kaliteyi yakalamış bir alışveriş merkezidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.