İzmir Outlet AVM – İzmir Alışveriş Merkezleri

İZMİR’ DE UCUZ ALIŞVERİŞ ZAMANI

İzmir’in Gerçek Outlet Alışveriş Merkezi

Satın almak istediğimiz bir ürüne olması gerekenden daha fazla fiyat vermek hepimizin en son isteyeceklerinden birisidir. Park Bornova Outlet Center bu fiyat farkını istediğimiz seviyeye de tutan uygun fiyatlı bir alışveriş merkezidir.

İzmir’de ucuz alışverişin kaliteli ismidir Park Bornova Outlet Center. Ulaşım kolaylığı ve otopark imkanı gibi avantajlar ucuz alışverişin yanındaki ek özellikler.

Altın Yıldız Classics, Boyner, Defacto, Flo, D’S Damat, İkiler, Hummel, Kiğılı, LC Waıkıkı, Penti, Ruba Pantolon ve Sarar ülkemizde ve dünya çapında giyim sektöründe isim yapmış birçok mağazayı bulabilirsiniz. Spazio, Kasaba Outlet ve Braez gibi keşfetmenizi bekleyen moda stillerine uygun mağazalar Park Bornova Outlet Center ‘da sizi beklemektedir.

OUTLET MAĞAZACILIĞININ BAŞARILI TEMSİLCİSİ

PARK BORNOVA OUTLET CENTER

Outlet mağazacılığının başarılı temsilcilerden Park Bornova Outlet Center uygun fiyatlı alışveriş için tercihleriniz arasında en üst seviyede olması gereken gerçek outlet ruhunu yansıtan bir alışveriş merkezidir. Outlet mağazacılığın her alanından faylanabileceğiniz bir alışveriş merkezidir. Eğlenceli zaman geçirir iken mağazaları uygun fiyatla tanıma ve gezme imkanı bulacağınız gerçek outlet anlayışına sahip bir alışveriş merkezi Park Bornova Outlet Center.

Sosyalleşerek uygun fiyatları yakalayabileceğiniz bir noktada yer alan Park Bornova Outlet Center fabrika satış fiyatları ile gerçek Outlet anlayışına sahip bir alışveriş merkezidir. Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan Park Bornova Outlet Center İzmir ‘de uygun fiyatlı alışverişin adresidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.