Yeni yıla hızlı girdi

Park Bornova’dan bere ve eldiven alışverişi Mine Durak’a Opel Astra Sedan kazandırdı.

Park Bornova Outlet Center’in otomobil talihlisi Mine Durak, Opel Astra Sedan  otomobilini teslim aldı.

Kemalpaşa’da bir fabrikanın satış birimi yöneticisi olan bir çocuk annesi Makine Mühendisi Mine Durak, duyduğu memnuniyeti anlattı. Kampanyanın son günü geldiği AVM’denBarçınspor mağazasından bere ve eldiven satın aldığını söyleyen Mine Durak, “Mağaza kapıya yakın olduğu için çıkıp çıkmamak konusunda kararsız kaldım. Akşam kampanya bitiyordu.  Şansımı kaçırmayayım diyerek 96 liralık alışverişime karşılık tek kuponumu aldım” dedi.

Bugüne kadar hiç bir şans oyununda en küçük ikramiye bile kazanmadığını anlatan Mine Durak, “38 yaşındayım. Hiç kendime ait otomobilin olamamıştı. İlk otomobilin ve ilk şansım” diye konuştu.

Çevresindekileri bile hala inandıramadığını söyleyen Mine hanım, otomobilini oğlu Yiğit ile birlikte teslim aldı. Anne-oğlu kutlayan Park Bornova  Outlet Center Genel Koordinatörü Aysel Öztezel ve AVM yönetimi kampanyaya gösterilen ilgiye teşekkür ederek yeni kampanyalarda buluşmayı diledi.

Park Bornova Outlet Center’de 8 Ekim – 20 Aralık günleri arasında düzenlenen kampanyaya gün içinde toplam 75 liralık alışveriş yapan 61 bin 759 iştirakçi katıldı.

Yorum Yaz