PARK BORNOVA’DA BABALAR VE ÇOCUKLARININ COŞKUSU

babalar-gunu-park-bornova-BABALAR GÜNÜ ETKİNLİĞİNDE PARK BORNOVA OUTLET CENTER ZİYARETÇİSİ BABALAR VE ÇOCUKLARI YARIŞARAK EĞLENDİ VE SÜRPRİZ HEDİYELER KAZANDI.

Park Bornova Outlet Center’de babalar ve çocukları Babalar Günü etkinliklerinde yarışmalar, animasyonlar ve şarkılarla eğlenirken, sürpriz hediyeler kazandı.
Park Bornova Outlet Center’in gelenekselleşen babalar günü etkinlikleri bu yıl da ziyaretçileri memnun etti. Palyaçolar ve animatörlerle renklenen etkinlikte yumurta üfleme, mumya, balon yarışmaları yapıldı. Babalar ve çocuklarının birlikte katıldığı yarışmalara kahkahalar ve ziyaretçilerin tezahüratları eşlik ederken, yarışma sonunda babalar ve çocukları Park Bornova Outlet Center mağazalarından çok sayıda hediye kazandı.
Her yaştan baba ve çocuklarının katıldığı etkinlikte ziyaretçiler gönüllerince eğlenirken, Park Bornova Outlet Center’den Babalar Günü alışverişi yapanlar ayrıca her 75 TL’ye Yeni Ford Focus Otomobil kazanma şansı da elde etti.
Park Bornova Outlet Center Genel Koordinatörü Aysel Öztezel, “AVM olarak artık gelenekselleşen etkinliklerimiz var. Bunlardan biri de Babalar Günü etkinliğimiz. Her yıl büyük ilgi gören etkinliğimizde İzmirliler bu yıl da bizimle birlikte coşkulu ve güzel bir gün geçirdi. Katılımın bu denli yüksek olması bizleri de çok sevindirdi. Bizimle birlikte ailenin temel direği babalarımızın gününü kutlayan herkese Teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Yorum Yaz