Park Bornova’da 23 Nisan Coşkusu!

Park Bornova’da 23 Nisan Coşkusu!

PARK BORNOVA’DA 23 NİSAN COŞKUSU

GÜN BOYU ÇOCUK ŞENLİĞİNDE GÖNÜLLERİNCE OYNAYAN KÜÇÜKLER 11. GELENEKSEL PARK BORNOVA OUTLET CENTER RESİM YARIŞMASI’NDA DÜNYA VE BARIŞ KONULU RESİMLERİ İLE YARIŞTI

YARIŞMA SONUNDA CEREN TAŞÖREN BİRİNCİ, DOĞA AKBAY İKİNCİ VE DENİZ UÇAR ÜÇÜNCÜ OLDU

Park Bornova Outlet Center, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı minik ziyaretçileri ile birlikte etkinliklerle kutladı.

Park Bornova Outlet Center’de Doğa Koleji ile işbirliğinde düzenlenen çocuk şenliğinde animatörler ve masal kahramanları eşliğinde oyunlar oynayıp, dans ederek şarkılar söyleyen minikler, bahçeye kurulan oyun parkında eğlendi.

Park Bornova Outlet Center’in bu yıl 11. kez düzenlediği geleneksel resim yarışmasına 80 ilkokul öğrencisi katıldı. Dünya ve Barış konulu resim yarışmasında minikler hayal dünyalarının güzelliklerini resimlerine yansıtırken, birinciliği Okunoğlu Koleji’nden Ceren Taşören, ikinciliği Özel Fatoş Abla İlköğretim Okulu’ndan Doğa Akbay, üçüncülüğü Zübeydehanım İlköğretim Okulu’ndan Deniz Uçar kazandı. Yarışmada birinci öğrenciye 5 gram, ikinci öğrenciye 2 gram, üçüncü öğrenciye ise çeyrek altın hediye edildi.

Yarışmaya katılan tüm öğrencilere sertifika ve günün anısına madalya armağan edilirken, öğrencilerin yarışmada hazırladıkları resimleri Park Bornova’da bir hafta sürecek sergide görülebilecek.

Yorum Yaz

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır