PARK BORNOVA ANNELER GÜNÜ COŞKUSU

ANNELER GÜNÜNDE PARK BORNOVA OUTLET CENTER’DE 50 TL’LİK ALIŞVERİŞ YAPAN ZİYARETÇİLERE MUTFAK ÖNLÜĞÜ

ARMAĞAN EDİLİRKEN, ÜCRETSİZ SAĞLIK TARAMASI OLANAĞI DA SUNULDU.

Park Bornova Outlet Center’de Anneler Gününde 50 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçilere mutfak önlüğü armağan edilirken, ücretsiz sağlık
taraması olanağı da sunuldu Ayrıca, Anneler Günü alışverişleri  Park Bornova Outlet Center’de  yeni Ford Focus otomobil kazanma şansı ile renklendi. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün  izni ile düzenlenen kampanyada  günde 75 TL’lik alışveriş yapan Park Bornova ziyaretçileri kampanya noktasından alacakları katılım kuponu ile çekilişe katılma şansı elde ediyor. Park Bornova Outlet Center’in  11’inci otomobilini talihlisine kazandırmaya hazırlandığı kampanya Anneler Günü alışverişlerini de kapsarken ziyaretçiler duydukları memnuniyeti dile getirdiler. 20 Temmuz’a kadar  sürecek otomobil çekiliş kampanyası sonunda, 25 Temmuz günü yapılacak çekilişle  Yeni Ford Focus Otomobil talihlisini bulacak.

Otomobil kampanyalarının gelenekselleştiğini ve Anneler Günü gibi çok özel bir günle birleşmesinin daha da anlamlı olduğunu anlatan Park Bornova Outlet Center Genel Koordinatörü Aysel Öztezel, gerçek outlet olma bilinci ile hizmet vermeyi sürdüreceklerini ifade etti.

Yorum Yaz