Hakkımızda

Park Bornova Outlet Center

Tesisimiz, hem İzmir´in ilk alışveriş merkezi hem de İzmir´e “Outlet Center” konseptini getirmiştir.

2007 yılından bu yana yeni bir yönetimle ziyaretçilerine hizmet veren alışveriş merkezimiz, Türkiye’nin ve dünyanın kaliteli marka ve ürünlerini outlet fiyatlarıyla tüketiciye ulaştırmaktadır.

Diğer yandan market, sinema, bowling, çocuk oyun merkezi, restoran ve cafe işletmeleriyle de ziyaretçilerimize keyifli zaman geçirme imkanı sunmaktadır. Park Bornova Outlet Center, Aydın otoyolu ve Ankara karayolu üzerinde olmasının yanı sıra İstanbul karayoluna ve Bornova merkeze çok yakın olması nedeniyle kolay ulaşılabilen, geniş otoparkıyla park sorunu yaşatmayan, tek katlı olması nedeniyle rahat dolaşılabilen, yüksek tavanıyla her zaman ferah bir ortam sağlayan bir alışveriş merkezidir.

Yaklaşık 33.000 metrekarelik açık alan üzerinde, 17.742 metrekarelik kapalı yapıda yer alan Park Bornova’nın 13.000 metrekare kiralanabilir alanı bulunmaktadır.

Park Bornova’da LC Waikiki, Sarar ve Altınyıldız gibi AVM’mizin köklü mağazalarının yanı sıra, Kiğılı, Fabrika Network, Beymen Business, Ruba, Abbate, D’S Damat, ve Hummel gibi pek çok dünya markasını bünyesinde barındıran Aydınlı Grup erkek giyim mağazalarımız arasında yer almaktadır.

Spazio ve İkiler Tekstil ve Penti Kyo My Friends kadınlar tarafından ilgi göre mağazalarımızın seçkin örnekleri arasındadır. Blackpoint Parfüm, Orka Bijuteri, Saat& Saat, Park Gözlük, FD Kuyumculuk, Watsons, English Home kendisine ve evine özen gösteren müşterilerimizin önemli uğrak noktalarıdır.

Barçın Spor, Kasaba – Mavi Jeans, Defacto, Hummel, Boyner Outlet, Pagoda Kitabevi, Vodafone ve Turkcell özellikle gençlerin tercih ettiği yerler arasındadır. Desa, deri giyim ve ayakkabının yanı sıra Samsonite markasını da müşterilerimizin beğenisine sunuyor. Flo marka değeri ve geniş model seçenekleriyle ziyaretçilerimizin ayakkabı tercihlerine yön vermektedir.

Toyzz Shop, Smart Play, Kum Boyama, Bowlroom Bowling, Site Sinemaları, eğlenceye düşkün çocuk ve yetişkinlerin vazgeçemediği cazibe merkezleridir.

Egemen Samsung mağazasında elektronik ve beyaz eşya çeşitlerine ulaşmak mümkün.

Burger King, Pizza Gold, Nar-ı Beyaz Köfte, Kumru &Kumru, Köşhe Döner, Nefis Bardak Mısır, Battalbey, Ekmekiçi, Eliaçık, Çook Şeker, Edem Waffle, Cafe Brasiliana, Kahve Evi, B&R Kahve ve Özsüt önemli lezzet duraklarımız arasındadır.

Migros’un yanı sıra, Park Bornova Outlet Center’da Kuru Temizleme ve Terzi hizmetleri de verilmektedir.